Banvit Tavuk Pirzola Kalori Değeri (Tavuk Pirzola Kaç Kalori)

Herkese merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni bir konuya başlangıç yapmak istedik. Bu yazımızda Big Joy Protein Bar Tiramisu kalori değeri hakkında bilgilendirme yapacağız. Aşağıda yazımız aracılığıyla peynir kalori değerine, yağ değerine, karbonhidrat ve protein değerine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için adresimizde bulunan kaç kalori kategorisine detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Sağlıkla kalın…

Big Joy Protein Bar Tiramisu Kalori Değeri


Bu yazıda Big Joy Protein Bar Tiramisu her 100g değeri baz alınarak bilgilendirme yapılmaktadır.

  • Kaloriler: 374kcal
  • Yağ: 10,31g
  • Karbonhidrat Değeri: 22,92g
  • Protein Değeri: 41,38g

Bunun gibi daha fazla konu başlığı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Kaynak: https://yemekleri.org/category/kac-kalori/

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir