Kapak Sözler

Sizler için farklı sözleri görsel olarak bir araya toplamaya çalıştık. Bunun dışında daha farklı ve daha güzel sözlere ulaşmak isterseniz adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aşağıda görsel olarak sözlere yer verilmiştir. Bu sözler düzenli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Ablaya Sözler – Abla İle İlgili Sözler

  • Dünyaya yeniden gelsem yine senin ablam olmanı isterdim. Benim için çok ama çok değerli olduğunu ve seni hep seveceğimi söylemek istiyorum. İyi ki varsın.

Daha fazla söz için: Ablaya Sözler

Teyzeye Sözler – Teyze İle İlgili Sözler

  • Akrabalarım arasında bir sınıflandırma yapsam teyzem ve diğerleri olarak ikiye ayırırdım. Çünkü bunu sağlayan en büyük gerçek senin gülümseyişin ve mutluluğun oldu.

Daha fazla söz için: Teyze Sözleri

Kardeşe Sözler – Kardeş İle İlgili Sözler

  • Ayaklarım sana gelirken biraz daha hızlı gidiyor. Seni özlüyor ve seviyorum seninle hep gurur duydum. Kardeşim benim iyi ki varsın.

Daha fazla söz için: Kardeş Sözleri

Kuzene Sözler – Kuzen İle İlgili Sözler

  • Senin için ben neyim bilmem ama sen benim için kurtarıcısın. Hep yanımda ol isterim hep benimle kal. İyi ki varsın kuzenim benim…

Daha fazla söz için: Kuzene Sözler

Yeğene Sözler – Yeğen İle İlgili Sözler

  • Benim için yeğen dediğinde akan sular durur. Merak etme seni hep özleyip hep seveceğim. Bende yerin çok özeldir.

Bunun gibi daha farklı sözlere ve birbirinden eğlenceli görsel seçeneklere ulaşmak için sadece bir tık uzağınızda yer alan adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sözler ön plana çıktığından adresimiz her geçen gün güncel ve daha farklı seçeneklerle sizin karşınızda yer almaya devam etmektedir. Daha fazla söz bilgisine ulaşmak için sadece yorumlar bölümünden adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Takipte kalın ve bizi ve adresimizi düzenli olarak takip etmeye devam edin…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir